Chrzciny są ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka i mają znaczenie ze względu na tradycję lub religię zarówno dla samej osoby ochrzczonej, jak i dla jej rodziny. 

Chrzest Święty jest jednym z pierwszych i najważniejszych sakramentów w życiu chrześcijanina. I to pierwszy z argumentów, dla których warto zdecydować się na fotografa.

W ciągłej gonitwie za pracą, rodziną, życiem rodzinne spotkania, odbywające się niezbyt często to świetny czas na relaks i warto zachować wspomnienia z udziałem bliskich osób, które w przyszłości mogą być cennymi pamiątkami. Od dziecka razem z siostrą oglądałam albumy z „dzieciństwa”, jako 7 latka myślałam „jaka ja byłam malutka” i powiem Wam więcej, co roku myślę to samo i wcale nie sięgam do zdjęć sprzed 20 lat a tych sprzed 10 😊

Zdjęcia z każdej uroczystości stanowią cenną opowieść dla przyszłych pokoleń. Dzięki nim dzieci i wnuki będą mogły poznać swoje korzenie i zrozumieć znaczenie duchowej tożsamości swojej rodziny. Uśmiechy, wzruszenia, reakcje rodziny – wszystko to tworzy kompletną historię tego dnia. A kiedy fotograf potrafi uchwycić te naturalne emocje to mamy najpiękniejszą pamiątkę.

Facebook i Instagram są nieodłączną częścią życia wielu z nas. Umieszczając zdjęcia z chrztu na social media, możemy podzielić się tym wyjątkowym momentem z przyjaciółmi i rodziną.

Oliwier skradł moje serce, dlatego nawet kiedy publikuję listę wolnych terminów na Chrzest wykorzystuję zdjęcie tego małego chłopca. Zobaczcie jego oczy! Wtedy mnie zrozumiecie :)

To jest fantastyczna rodzinka i zdradzę Wam, że mam same ciepłe rodziny a wtedy można więcej, bo Pink umbrella widzi każde otwarte i zaangażowane serce, cieszy się tym i zwraca dwukrotnie ❤