Film

Witajcie w świecie filmu!

 

Czy jesteście gotowi na niezapomniane emocje i przygodę na Waszym ślubie? Filmowiec, kamerzysta na wesele? Trafiliście we właściwe miejsce! Pink umbrella specjalizuje się w tworzeniu filmów ślubnych, które zachwycą Was swoją jakością i pięknem. Radom to miasto rodzinne ekipy Pink umbrella, ale swoich operatorów mamy też w Warszawie, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i łatwo nam dostosować się do terminów. Warszawa to drugie miasto, gdzie najczęściej wykonujemy filmy ślubne, kolejnym są Kielce i Lublin.

Co nas wyróżnia spośród innych? Nasze filmy ślubne są tworzone z pasją i zaangażowaniem przez zespół utalentowanych i doświadczonych filmowców. Staramy się uchwycić najpiękniejsze momenty Waszego ślubu i przenieść je na ekran, abyście mogli cieszyć się nimi przez wiele lat.

Oferujemy Wam filmy ślubne w różnych stylach, takich jak klasyczne, romantyczne, nowoczesne czy reportażowe. Nasze filmy są pełne emocji, pięknych ujęć i dopracowanych detali. Zadbamy o to, abyście mogli zanurzyć się w magii Waszego ślubu za każdym razem, gdy obejrzycie nasz film.

Pink umbrella działa głównie w Radomiu i Warszawie, ale jesteśmy również otwarci na podróże i chętnie uwiecznimy Wasz ślub w dowolnym miejscu na świecie. Nasz zespół filmowców jest przygotowany na różnorodne wyzwania i gwarantuje profesjonalne podejście do każdego projektu.

Pinkumbrella to również doświadczeni fotografowie, dzięki czemu możemy zaoferować Wam kompleksową usługę dokumentowania najważniejszych chwil Waszego ślubu. Połączenie zdjęć i filmu stworzy unikalną pamiątkę na całe życie.

Film ślubny to mój autorski pomysł stworzenia materiału reportażowo - teledyskowego, co za tym idzie najważniejsze momenty jak wejście i wyjście z kościoła, przysięga, pierwszy taniec oraz kilka ważnych momentów jest nagrane dokumentalnie pozostałe momenty teledyskowo.

Wybierając Pink umbrella – studio fotografii i filmu na swojego filmowca ślubnego, zyskujesz piękną pamiątkę ze ślubu i wesela, nowoczesny film w ciekawej formie, gdzie sam zdecydujesz jakiej długości będzie film ślubny, świetny kontakt ze swoim usługodawcą, który jest niewidoczny na weselu a zarazem uchwyci decydujące momenty i emocje. Przede wszystkim oferujemy poufność i solidność a nasze Pary Młode mogą liczyć na wsparcie i pełen profesjonalizm.