O mnie

Pink umbrella to twój fotograf i filmowiec ślubny a moja miłość i spełnienie marzeń. Utalentowani ludzie z wielkim serduchem, otwarci i kreatywni.

Anna Jarecka

Pink Umbrella fotograf ślubny

Nazywam się Anna Jarecka, pracuję pod marką Pink umbrella, którą stworzyłam, bo moje oczekiwania były dość duże a na rynku nie umiałam znaleźć nic dla siebie. Do dziś stworzyłam grupę fantastycznych ludzi, z którymi świetnie mi się współpracuje, a przede wszystkim mają to samo spojrzenie na fotografię jak ja.

Z jednej strony sztuka, z drugiej biznes. Mówią, że kto robi to, co kocha a nie przepracuje ani jednego dnia. Nie słyszałam większej bzdury! Pracuje się wtedy ciężej, przekraczając własne granice i możliwości a co najgorsze przychodzi to z niesamowitą łatwością. Poza tym daje satysfakcję, czasami spełnienie i czasami szczęście. Kocham to!

Fotograf ślubny odpowiada na nurtujące Was pytania

Pary Młode organizując wesele stają przed ważnym wyborem - fotograf ślubny i filmowiec ślubny.

Fotograf ze swojego miasta, z może z sąsiedniego. W końcu Warszawa leży 100 km od Radomia, Radom 100 km od Lublina i Kielc. Fotograf ślubny z naturalnymi kadrami i kolorami, a może taki, który lubi pozowane zdjęcia i brązowe kolory. Romantyczny film ślubny czy szalony i energiczny, a może połączenie tych dwóch. Podejmując z kimś współpracę, chcecie wiedzieć na jakim sprzęcie pracuje, jaki jest jej styl pracy oraz jakie plenery lubi najbardziej.

Pytań macie cały stosy, bo podejmując decyzję, warto, żeby była świadoma, dlatego przygotowałam dla Was najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Mam nadzieję, że pomogą w dobrym wyborze.